Doprava

-Objednaný tovar doručíme na Vami určené miesto podľa registrácie po celej Slovenskej republike. Dodacia lehota je 3-7 pracovných dní pokial je vybraný tovar skladom. O forme doručenia, prípadne inej dodacej lehoty, zákazník bude informovaný prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky. -Balíky s hmotnosťou do 50kg budú zasielané spoločnosťou ReMax s dobou dodania do 24hod, cena prepravy je od 6€ do 23€ bez DPH. -K cene prepravy v prípade dobierky je potrebné započítať poplatok:
- 1% z dobierkovej sumy pri platbe v hotovosti, minimálne 1€
- 2% z dobierkovej sumy pri platbe platobnou kartou, minimálne 2€ -Balík nad 50 kg budú zaslané kuriérskou spoločnosťou GEIS GLOBAL LOGISTIC - GEIS.SK s.r.o. Pri zaslaní kuriérskou spoločnosťou GEIS.SK s.r.o.( do 24.hod, ak je tovar skladom) prepravu hradí príjimateľ, podla tarif spoločnosti GEIS.SK s.r.o. (vid´. http://www.geis-group.sk/sk/Parcel/Vnutrostatna-preprava/Cennik ) . -Spoločnosť EXPOCOM.SK, s.r.o. poskytuje prepravu tovaru na miesto určenia a ostatné poplatky ZADARMO v prípade jednorázových objednávok:
- nad 1500€ bez DPH do 100km
- nad 2200€ bez DPH do 250km
- nad 3000€ bez DPH od 250km a viac
(táto akcia sa vzťahuje len v prípade nákupu za pevne stanovené ceny na e-shope) -Spoločnosť EXPOCOM.SK s.r.o. nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednávky spôsobené doručovacou službou: ReMax, GEIS.SK s.r.o.